Polska wolna od niekontrolowanej imigracji – podpisz apel do Rządu RP
  • Wlodzimierz Bachowski
  • Henryk Gralak
  • Marta Zastępa
  • Małgorzata Jerz
podpisz
7388 podpisów
Udostępnij Tweet Udostępnij Wyślij
Skopiuj link

Opis petycji

Jarosław Kaczyński przed wyborami zarzekał się, że nie nie będzie zgody PiS na przyjęcie imigrantów. Z wypowiedzi sejmowej z 16 września 2015 roku wynika, że podejmowanie decyzji, które będą miały negatywny wpływ na nasze społeczeństwo, czym może być imigracja bez zgody Narodu, jest łamaniem konstytucji, łamaniem zasady suwerenności narodu, a także łamaniem praw obywatelskich. Dalsza część wspomnianego przemówienia ukazuje zagrożenia wynikające z niekontrolowanej imigracji. Dlatego wielu Polaków do tej pory nie rozumie dlaczego pomimo słów, dzięki którym Prawo i Sprawiedliwość wygrało wybory, dane rządowe wskazują, że Polska właśnie dołączyła do grona krajów, gdzie masowo napływają imigranci.

Rządowa strona internetowa migracje.gov.pl przedstawia dane z których wynika, że od 2015 do obecnego momentu wydano 347 tysięcy pozwoleń. Tylko do 8 czerwca w 2018 roku wydano 55 tysięcy pozwoleń dla imigrantów. Bliższa analiza krajów z których pochodzą imigranci ukazuje, że w tej grupie kilkadziesiąt tysięcy osób stanowią muzułmanie, którzy za sprawą swojej kultury są główną przyczyną wielu przestępstw (szczególnie seksualnych) na Zachodzie. Najwięcej pozwoleń na pobyt stały lub tymczasowy zostało wydanych przez Wojewodę Mazowieckiego, Wojewodę Małopolskiego, Wojewodę Dolnośląskiego, Wojewodę Wielkopolskiego, Wojewodę Zachodniopomorskiego i Wojewodę Śląskiego.

Przedstawione dane całkowicie zaprzeczają deklaracjom przedwyborczym Prawa i Sprawiedliwości. Niedawne informacje o pracach sejmowych związanych z ułatwieniami dotyczącymi przyjmowania imigrantów pokazują, że rząd Prawa i Sprawiedliwości działając w tej sprawie bez zgody Narodu łamie konstytucję, łamie zasadę suwerenności narodu i łamie prawa obywatelskie. Najgorsze jest jednak niszczenie Polski poprzez kłamstwa, którymi Prawo i Sprawiedliwość zdobyło władzę.Umieść na stronie widget z apelem:
<iframe src="http://podpiszapel.pl/widget/?id=171" width="350" height="395" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>

Treść apelu

Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Joachim Brudziński

 

Szanowny Panie Ministrze,

jesteśmy zszokowani skalą zjawiska legalnego przyjmowania imigrantów do Polski. Z oficjalnych danych rządowych wynika, że polskie urzędy od początku rządów PiS wydały 347 tysięcy pozwoleń na pobyt stały lub czasowy. Analizując przedstawione dane możemy z całą pewnością stwierdzić, że do Polski przybyło kilkadziesiąt tysięcy muzułmanów.

Panie Ministrze, podczas kampanii wyborczej Pana ugrupowanie przedstawiło polskiemu społeczeństwu zupełnie inne założenia polityki migracyjnej. Wynikało z nich, że nie ma i nie będzie zgody na przyjmowanie dużej ilości imigrantów, a w szczególności tych wyznających islam. Wierni związani z tym wyznaniem z systematyczną skutecznością realizują taktykę wypierania innowierców z ich ziem ojczystych. Przypominamy również Panu Ministrowi, że grupy społeczności islamskiej przyjmują zupełnie inne wzorce cywilizacyjne niż nasze, chociażby nie uznając równości praw. Najwyższym statusem w ich społecznościach zawsze cieszą się wyłącznie muzułmanie, skutki nierówności prawa szariatu znamy z raportów o prześladowaniach chrześcijan, a cierpienie naszych braci w wierze jest największe wszędzie tam, gdzie muzułmanie stanowią większość. Nie tylko wiara jest powodem do tworzenia nierówności dla wiernych islamu, są nimi również różnice wynikające z płci. Niestety wiele środowisk rzekomo broniących praw kobiet nie chce tego dostrzegać pomimo fali krzywd, która miała miejsce w tych krajach zachodniej Europy, gdzie polityka migracyjna wymknęła się spod kontroli.

Kolejnym ważnym argumentem jest bezpieczeństwo obywateli Polski w świetle szalejącego terroryzmu. Z wypowiedzi służb wynika, że nie mamy możliwości kontrolowania tak licznej grupy imigrantów. To oznacza, że Państwa decyzje są wbrew interesowi narodowemu, bo tylko ludzie o złej wierze lub po prostu głupi mogą stwierdzić, że tak prowadzona polityka migracyjna nie zwiększy zagrożenia terrorystycznego na terenie naszego kraju. Trzeba napisać wprost, że działania umożliwiające zwiększenie imigracji ludzi wyznających islam są sprzeczne z Polską Racja Stanu.

W związku ze sprzecznymi z interesem narodowym działaniami władz polskich upominamy i apelujemy o realne działania, które zahamują migrację. Prosimy o to, zanim w Polsce stanie się komukolwiek krzywda. Zwracamy się również z propozycją, aby zgodnie z Państwa zapowiedziami przedwyborczymi przygotować programy, które umożliwią powrót Polaków z emigracji.

Petycja zakończona. Zebraliśmy 7388 podpisów

Adresaci petycji:

Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Joachim Brudziński
[email protected]